Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

19 травня, Дніпро - Семінар "Guided Biofilm Therapy: сучасний протокол професійної гігієни порожнини рота у дітей та дорослих"

19 Мая 2018 року в місті Дніпро пройшов семінар про профессііональной гігієну порожнини рота. Лектор, Венгер Олена, практикує роботу з технологією Piezon вже більше 15 років, і посилена увага приділялася майстер-класу. На заході розглянули аспекти комунікації з пацієнтами VIP сегмента, способи планування роботи і значимість курирує лікаря, як фахівця, що об'єднує команду. Крім того, обговорювали застосування фотопротоколов, співпраця з фахівцями в галузі пластичної хірургії, важливість панорамних знімків при діагностиці.

Олена Венгер дивувала нестандартним підходом до прочитання лекції і широким кругозором. Семінар відвідали 20 слухачів, аудиторія від першої до останньої хвилини з інтересом сприймала інформацію. Дякуємо Дніпро за жагу до знань!