Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

19 травня, Запоріжжя - семінар "Ендодонтичне лікування"

За 13 років роботи «Медтехники» м.Запоріжжя проводили багато різноманітних майстер-класів і лекційних занять.

Мета цих заходів не тільки дати нові знання лікарів-стоматологів, а й у неформальній обстановці поспілкуватися з колегами, обмінятися досвідом, познайомити з виходом нових інструментів, матеріалів, медичного обладнання.

19.05. відбувся лекційний курс лікаря терапевта клініки DMC м.Києва В.Каращука «Ендодонтичне лікування». Були розкриті аспекти ендодонтичного договору між доктором і паціентом, на що лікар повинен звертати увагу при інтаоральной рентгенографії зуба, як уникнути помилок при трепанації і правила первинного і вторинного доступу. З інтересом було дізнатися, що ще 80 років тому існували кламмера, рамки і інструменти для накладення кофердама, моделі деяких схожі досі. Багато часу приділили повторному ендодонтичного лікування. Вилучення штифтів і вкладок, перфорації і хірургічної ендодонтії. В ході заняття лікарі вільно спілкувалися, задавали питання, просили допомогти в конкретному випадку.

Особливу увагу було приділено вилучення зламаних інструментів, де лектор звернув увагу колег, на купівлі якісних сертифікованих інструментів і матеріалів фірми «DiaDent».

Спасибі В.Каращуку за насиченим, якісно підготовлену презентацію, за безліч клінічних випадків, фото і відео демонстрацію віддалених результатів. У соцмережах лікарі залишили безліч фотографій і позитивних відгуків.

Заняття пройшло на кафедрі стоматологічного факультету Запорізького МГУ.

Дякуємо декана Шишкіна М.А. і зав. кафедри терапевтичної, ортопедичної і дитячої стоматологи А.В.Возного зав кафедри хірургії С.А.Чертова за підтримку і розвиток стоматології в регіоні.

Чекаємо нових цікавих заходів.