Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

29-30 березня компанія "Укр - МедМаркет" спільно з компаніями EMS і 3M взяли участь в науково - практичної конференції "Інноваційні підходи до лікування захворювань пародонту від Perio- до Impla-".

Подія відбулася під егідою ВГО "Acоціація лікарів - пародонтологов України", участь взяли понад 250 лікарів-стоматологів, лікарів-інтернів, клінічних ординаторів та аспірантів з 12-ти регіонів України.

Стенди з представленою продукцією і обладнанням традиційно привертали увагу відвідувачів.
Свою доповідь представила і доктор медичних наук, професор Чумакова Юлія Геннадіївна, - була піднята тема сучасного протоколу професійної гігієни порожнини рота у дітей і дорослих. Приємно відзначати зростаючий інтерес до застосування порошків на основі гліцину і ерітрітола Air-Flow, і технології Piezon.
Висловлюємо щиру подяку відвідувачам і організаторам, і, зокрема, Президенту ВГО «Асоціація лікарів-пародонтологів України», доктору медичних наук, професору Білоклицької Галині Федорівні.