Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

3 листопада 2018 року в Києві. Відновлення функціональної естетики зубів фронтального ділянки в монохромного, дуохромной і мультіхромной техніках ...

3 листопада в Києві в Навчальному Центрі Медтехніка пройшов МК, присвячений терапії: Відновлення функціональної естетики зубів фронтального ділянки в монохромного, дуохромной і мультіхромной техніках. Інноваційні технології, втілені в життя. Погляд доктора-практика. Курс-інтенсив (intensive course).

Лектором була лікар-стоматолог вищої категорії, викладач Національної медичної академії післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика, член Координаційної ради ГО «Асоціація стоматологів України» і сертифікований лектор компанії 3М - Світлана Василівна Хльобас.

Світлана Василівна недавно була нагороджена медаллю - «Знання, душу серце - людям». Цю нагороду вручають лікарям і медичним працівникам за сумлінну і професійну працю і милосердя.

Ми бажаємо Світлані Василівні творчого натхнення, нових перемог, невичерпної енергії та успіхів у всіх починаннях.

МК включав в себе теоретичну частину, де розглядалися психологічні, естетичні та клінічні аспекти, можливості різних технік і метдік відновлення фронтальних зубів, як економічних так і високоестетичних реставрацій. Було обговорено весь алгоритм дій, який веде до прогнозованої реставрації. Лектор розповіла про матеріали компанії 3М.

На практичній частині кожен учасник на моделі відновлював в монохромного або дуохромной техніці фронтальний зуб, використовували в роботі високоестетичних універсальний нанокомпозитний матеріал Filtek Ultimate від компанії 3М, доктора могли відчути його мануальні властивості і побачити високий естетичний результат.

 

За традицією в кінці заходу був розіграш подарунків - це дві Акції: Filtek Bulk Fill Posterior - 3 + 1, решта учасників отримали такий матеріал в канюлі, що б спробувати його в роботі.

Нагадуємо, що Акції від компанії 3М на Filtek Ultimate і Filtek Bulk Fill Posterior - діють до кінця року!

 

Спасибі всім за участь в МК, чекаємо вас на інших заходах в нашому Навчальному Центрі, анонс яких ви знайдете на нашому сайті kmm.com.ua або на сторінці
Facebook.

Дякуємо лектора Хльобас Світлану Василівну за творчий підхід, за позитивну енергію, за індивідуальний підхід до кожного учасника, за плідний і насичений МК, за професійно подані знання.

До нових зустрічей!