Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

12 травня, Черкаси - "Фронтальні реставрації + реставрації жувальної групи зубів"

12 травня в Черкасах відбулося навчальний захід "Фронтальні реставрації + реставрації жувальної групи зубів". Лектором виступив доктор-стоматолог, консультант з питань науки і освіти компанії 3М, сертифікований тренер 3М по відновленню зубів методикою STYLEITALIANO Жуйков Андрій.

В ході навчального заходу кожен лікар-стоматолог за допомогою навчальних моделей зміг самостійно виготовити свою реставрацію, також були розглянуті ключові моменти, нові техніки реставрацій з використанням Bulk композитів: Bulk & Body і Single Bulk. Також було розглянуто секрет простого і швидкого моделювання для досягнення більш реалістичною морфології. Аспекти полімерілізаціі, зниження фінансових і тимчасових витрат, формування вестибулярної поверхні, варіанти створення додаткових анатомічних елементів і багато іншого. Все реставрації проводилися матеріалами від компанії 3М: Filtek Bulk Fill Posterior, Filtek Bulk Fill Flowable, Filtek Ultimate, Singl Bond Universal, Sof-lex Spiral Diamond.

Майстер клас був цікавий і пізнавальний, учасники отримали нові навички і професійні відповіді на поставлені запитання. В кінці заходу був проведений розіграш призів, всі учасники залишилися задоволені і вдячні.

Хочемо висловити особливу подяку лектору Андрію Жуйкова за індивідуальний підхід до кожного учасника, а також за невимушену, позитивну і інформативну обстановку.