Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

16-17 листопада 2019 року в м Дніпро пройшло два майстер-класу на тему: "Тотальне протезування на імплантатах" і "Протезування на імплантатах"

16-17 листопада 2019 року в м Дніпро на базі Навчального центру №2 в магазині Медтехніка пройшло два майстер-класу на тему: "Тотальне протезування на імплантатах" і "Протезування на імплантатах", лектор Володимир Ніколов - головний лікар клініки Витадент, г. Запорожье, сертифікований тренер компанії 3М.
В ході першого майстер-класу, 16 листопада 2019 року, кожен курсант самостійно на спеціальних навчальних моделях справив зняття відбитка з вторинної частини мультіюніта за допомогою апарату Пентамікс 3, а також фіксацію тотальної роботи на мультіюнітах. Всі роботи проводилися в артикуляторах. Широко були розкриті базові гнатологіческіе аспекти.

У другий день - 17 листопада 2019 року, кожен курсант відпрацював техніку зняття відбитка з трансфером закритою і відкритою ложки, зробив препарування аббатмента і зняття відбитка прямим методом, виготовив тимчасову коронку з матеріалу Protemp 4, наданим нам компанією 3М.
Величезне спасибі лектору за продуктивний обмін досвідом. Чекаємо нових презентацій!