Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

23 лютого, Чернівці -Можливості керамічних реставрацій. Вініри.

23 лютого 2019 року в місті Чернівці відбувся довгоочікуваний майстер-клас тема якого "Можливості керамічних реставрацій. Вініри". Спікером був Ігор Ковшар, стоматолог-ортопед, лікар вищої категорії, кандидат медичних наук, доктор філософії, головний лікар багатопрофільної клініки «Катрін-Лайф», провідний ортопед клініки сучасної стоматології «Mr. Smile ».

На даному семінарі Ігор Петрович презентував учасникам численні варіанти положень керамічних реставрацій в просторі, в залежності від вихідної ситуації. Лектор на клин-кейсах продемонстрував можливості керамічних реставрацій, а також розповів про протоколах препаровки, ретракції, зняття відбитків, виготовлення провізорній конструкції та фіксації.

Під час практичної частини, яка тривала більше 4 годин, лікарі-стоматологи на індивідуальних моделях отпрепарировали штучний зуб під керамічну реставрацію, виготовили силіконовий шаблон для тимчасової конструкції. Також присутні мали змогу зробити відбитки поліефіром та виготовити провизорную конструкцію з Protemp 4, відпрацювати протокол фіксації на RelyX Veneer та RelyX Ultimate.

Майстер-клас лектора всім дуже сподобався. Він чудовий доктор, який нестандартно підійшов до пояснення нового матеріалу, а на практиці дав можливість удосконалити свої навички на прикладі провідних світових методик.

Дуже приємно, що в нас є такі професіонали, як Ігор Петрович Ковшар, майстер-класи якого завжди відкривають фахівцям новітні світові тенденції у стоматології. На даному семінарі всі присутні оволоділи новими методиками, які в майбутньому можна використовувати в подальшій практиці.