Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Василь Каращук - лікар-стоматолог, ендодонтист

«Є старий вислів, що лікар і педагог - це не професія, це стан душі. Потрібно народитися педагогом, щоб захотіти навчати дітей. Так само і з лікарською практикою. Я за порядних лікарів, які якісно і чесно виконують свою роботу. »
Василь Каращук - лікар стоматолог-ендодонтист.

Василь Каращук- провідний фахівець, ендодонтист, практикуючий лікар-терапевт клініки DMC міста Києва. Є автором курсу «Почни працювати в мікроскоп» Microinfinity Club ». Активний член східно-європейського суспільства мікроскопной стоматології, постійний резидент журналу про стоматологію в видавництві ДЕНТАКЛУБ. Активний учасник інтернет проектів: MicroVision, ROOTS, DENTAL TOWN, NEXUS. Проводить безліч семінарів в різних містах України. На його лекції завжди багато бажаючих, він збирає щораз більше 50 учасників. В цьому році в двох регіонах країни, а саме в Запоріжжі та Миколаєві, на лекції було більше 70 чоловік. Діяльність лікаря як лектора охоплює всі регіони України мережі компанії «Медмаркет».

На своїх семінарах Василь Каращук розкриває всі аспекти первинного і повторного ендодонтичного лікування, дає поради по вилученню штифтів, вкладок і зламаних інструментів. Каже про проблему перфорації, інформує про обтурації, а також тенденції хірургічної ендодонтії. Розповідає про переваги роботи в мікроскоп (досвід з 2006 року).

Також акцентує велику увагу на те, що саме повинен знати пацієнт, а що лікар. «Спілкування - це шлях подолання страху. Люди бояться стоматолога, бо не знають, що їх чекає. Я завжди спокійно розповідаю про майбутні процедурах, і на 60% страх у людини йде. Багато пацієнтів у мене під час лікування навіть засинають, а я просто тихо і спокійно працюю », - говорить доктор.

У своїй практиці і на курсах доктор використовує матеріали багатьох виробників. На його робочому столику, а також на робочому місці курсантів є продукція зі світовим брендом DiaDent. На сьогоднішній день ця компанія має понад 900 дилерів у 123 країнах світу. Є провідним виробником і експортером стоматологічних та витратних матеріалів, виробляє понад 1300 видів стоматологічних інструментів і матеріалів. DiaDent є лідером в розробці і виробництві широкого асортименту запатентованих паперових і гутаперчевих штифтів з міліметровою розміткою.

Головною гордістю виробника є комплект бездротових ендопріборов для обтурації кореневих каналів гарячою гутаперчею Dia-Duo, яку використовує сам лектор і його курсанти. А організувати і зробити зручним робоче місце лікаря допомагають безліч аксесуарів виробництва DiaDent.

Василь Каращук володіє прекрасною харизмою, приголомшливим почуттям гумору, вмінням тримати аудиторію, професіоналізмом і знаннями, а також умінням ці знання передати слухачам!
Його семінари завжди проходять пізнавально, весело і інформативно !!!

Продукція DIADENT в нашому каталозі


 

 

^