Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

4 серпня, Рівне - Унікальні можливості металокераміки Kulzer вже доступні в Україні

4 серпня в м Рівне було проведено майстер-клас з використання німецької зуботехнической кераміки HeraCeram компанії Kulzer. Місцем проведення було обрано лекційний зал в сучасній зуботехнічній лабораторії.

Лектор - практикуючий технік Ворник Віктор Володимирович, ознайомив слухачів з історією і перевагами цього бренду, а потім продемонстрував тонкощі роботи, виготовляючи разом з ними стоматологічні коронки. Віктор Володимирович особливо приділив увагу техніці пошарового нанесення кераміки і змішування кольорів. Аудиторія оцінила хорошу організацію заходу і досвідченість лектора, який не на словах розбирається в спеціалізованому обладнанні і стежить за тенденціями в своїй профільній сфері. Подача матеріалу була легкою, а атмосфера - невимушеною. Як результат - деякі слухачі змінили свою думку про бренд Kulzer, дізналися на практиці, що стоїть за технічними характеристиками інноваційності даної продукції. Природно, відвідувачі, як і ті, хто не зміг прийти, виявили бажання, щоб подібні заходи на такому рівні проходь в Рівному частіше.

 

Дякуємо Ворника Віктора Володимировича за приділений час. До нової зустрічі!