Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

У Києві 1 червня відбувся майстер-клас на тему «Відновлення зубів бічного ділянки в монохромного, дуохромной і мультіхромной техніках ..» ..

Лектор Хльобас Світлана Василівна, лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, викладач Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика.

Семінар складався з двох частин, теоретичної і практичної. В ході теоретичної частини було розглянуто безліч питань і клінічних випадків. Також Світлана Василівна поділилася новими методиками і озвучила переваги матеріалів компанії 3М.
У другій, практичній частині, кожен доктор відновлював на моделі контактний пункт і оклюзійну поверхню премолярів і молярів в монохромного і мультіхромной техніках.
Учасники отримали безліч нових знань і навичок від доктора-практика. Ми вдячні Світлані Василівні Хльобас за майстерність і професіоналізм і будемо раді провести ще багато зустрічей.

kiev_hleb_june_11.jpg
kiev_hleb_june_10.jpg
kiev_hleb_june_9.jpg
kiev_hleb_june_8.jpg
kiev_hleb_june_1.jpg
kiev_hleb_june_7.jpg
kiev_hleb_june_3.jpg
kiev_hleb_june_5.jpg
kiev_hleb_june_6.jpg
kiev_hleb_june_2.jpg
kiev_hleb_june_4.jpg