Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

Юлія Геннадіївна Чумакова - Доктор медичних наук, професор

Чумакова Юлія - професор кафедри загальної стоматології Одеського медичного інституту Міжнародного гуманітарного університету. Генеральний секретар Асоціації лікарів-пародонтологів України, Віце-президент Асоціації лазерної стоматології України. Член European Federation of Periodontology (EFP). Опініон-лідер компанії EMS (Швейцарія). Є Членом редакційної колегії журналу «Вісник стоматології».

Юлія Геннадіївна є автором понад 100 наукових праць. Проводить безліч семінарів в різних містах України з продукції. На її лекції завжди багато бажаючих, вона збирає кожного разу велику кількість учасників. У мережі компанії «Медмаркет» професор у всіх регіонах України проводить теоретико-практичні семінари за двома темами: «Сучасна концепція підтримуючої терапії при захворюваннях пародонту і періімплантних тканин». Даний семінар в теоретичній частині якого розглядається:

Діагностика захворювань пародонту і періімплантатних тканин.

Нова «Класифікація захворювань і стан пародонту і періімплантних тканин.
· Диференціальна діагностика різних форм гінгівіту і генералізованого пародонтиту. Періімплантатний мукозит, періімплантіт.

Технології AIRFLOW і PERIOFLOW: апарати і порошки для
повітряно-абразивної поліровки. Порівняльна характеристика дії порошків на тканини пародонту і поверхню імплантів.

· Протокол GBT (guided biofilm therapy, EMS, Швейцарія) на етапі ініціальної терапії (гігієнічна фаза) генералізованого пародонтиту.

· Протокол GBT на етапі підтримуючої терапії генералізованого пародонтиту.
· Догляд за дентальними імплантатами: протокол GBT при здорових періімплантатних тканинах. Протокол GBT при лікуванні періімплантатного мукозиту і періімплантіта.
· Медикаментозне супровід протоколу GBT при лікуванні захворювань пародонту і періімплантатних тканин. Антисептики, антибіотики, протизапальні засоби.

Друга тема це: «Guided Biofilm Therapy: сучасні протоколи професійної гігієни порожнини рота у дітей та дорослих». На цьому семінарі лектор розглядає і обговорює питання індивідуальної та професійної гігієни порожнини рота.
Мотивація пацієнта до регулярного відвідування стоматологічної клініки та проведення професійної гігієни. Питання рентабельності процедури. Методи контролю біоплівки - протокол GBT (Guided Biofilm Therapy) компанії EMS.
Детально розкриває технології AIR-FLOW, PERIO-FLOW, PIEZON. Він включає в себе теоретичну частину, де акцентується увага на:

Сучасні уявлення про біоплівки. Роль мікробної біоплівки в розвитку карієсу зубів, захворювань пародонту і
періімплантатних тканин.
· Методи боротьби з біоплівки. Механічний і хімічний контроль біоплівки.
· Менеджмент біоплівки: новий протокол GBT (guided biofilm therapy) від компанії EMS (Швейцарія). Нові профілактичні стандарти: комфорт і сприйняття пацієнта.
· Технологія PIESON: апарати, модуль no-pain, насадки, показання до застосування.
· Технології AIRFLOW і PERIOFLOW: апарати і порошки для повітряно-абразивної поліровки. Склад порошків, абразивність, порівняльна характеристика впливу на тверді тканини зуба, реставрації, тканини пародонту, поверхня імплантатів.
· Нові протоколи професійної гігієни порожнини рота у дітей, у дорослих з інтактним пародонтом, у осіб із захворюваннями пародонту і з дентальними імплантатами.

І в практичній частині цих двох тим, лектор знайомить учасників з продукцією (апарати, наконечники, насадки, порошки), при цьому проводить демонстрацію професійної гігієни порожнини рота і показує, як володіти мануальними навичками технологій PIESON і AIRFLOW на моделі використовуючи при цьому порошки компанії EMS і перепелині яйця.

Юлія Геннадіївна розумний і досвідчений лектор з багаторічним стажем. Це людина, яка дуже легко і просто вміє зацікавити і тримати аудиторію протягом усього семінару, при цьому відповідаючи на всі питання, які задають учасники.

 

8.jpg
14.jpg
12.jpg
13.jpg
11.jpg
10.jpg
9.jpg
7.jpg
5.jpg
6.jpg
1.jpg
2.jpg
4.jpg
3.jpg