Раді вітати на офіційному сайті Групи Компаній Медмаркет. Ваш успіх – наш пріоритет. Обирайте Найсучасніші стоматологічні матеріали та обладнання для своєї практики!

У Харкові 7-8 грудня пройшов МК "Робота над помилками. Ендодонтичне лікування." і "Технологічні і клінічні рішення для прямих реставрацій".

У Харкові 7-8 грудня, спільно з компанією Dentsply Sirona успішно пройшли два довгоочікуваних майстер-класу на тему: "Робота над помилками. Ендодонтичне лікування." і "Технологічні і клінічні рішення для прямих реставрацій".
Лектор: Попов Роман Вікторович - кандидат медичних наук, асистент кафедри стоматології інституту післядипломної освіти Національного медичного університету ім. А.А. Богомольця; лікар-стоматолог клініки "ARTSMIILE".
Майстер-класи були спрямовані на аналіз помилок, що здійснюються в процесі роботи лікарів-стоматологів та глобальне вивчення послідовного підходу до успішного лікування. У практичній частині був використаний мікроскоп Densim Optics, який спрощує роботу доктора і робить її більш якісною.
В процесі заходу були проведені розіграші, в результаті яких були визначені переможці, які отримали в подарунок CERAM.X Spheretec (набір) і AH plus.
Висловлюємо подяку лектору за проведені майстер-класи. Все було доступно, зрозуміло і лаконічно! До зустрічі в наступному році!